O nas

O nas

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.

Konfucjusz​

Zaczęło się prozaicznie. My, ludzie z korporacji szukaliśmy wiarygodnych Wykonawców do wykonania posadzki dekoracyjnej w domu.

Kilka spotkań, wycen, ale jakoś nikt nas nie przekonał. Przeszukaliśmy Internet, znaleźliśmy producenta, zamieniliśmy kilka zdań i podjęliśmy wyzwanie. Pojechaliśmy na szkolenie i spróbowaliśmy u siebie.

Następnie realizacje u rodziny, pocztą pantoflową wśród znajomych, aż wreszcie znaleźliśmy pierwszego, prawdziwego Inwestora.
Ruszyło.

Od tego czasu kilkadziesiąt par schodów, kilka tysięcy metrow kwadratowych podłóg, ścian, blatów, mebli, barków, itd.

IMG_5056
IMG 5546

 

Dzisiaj możemy pochwalić się bogatym portfolio z prawdopodobnie największą liczbą schodów z mikrocementu na południu Polski, ciekawymi realizacjami oraz otwartym domem na Śląsku, do którego zapraszamy wszystkich zainteresowanych, by przy herbacie lub kawie porozmawiać o mikrocemencie.

Jesteśmy firmą rodzinną, nie stosujemy żadnych sztuczek marketingowych – nie musicie się tego obawiać. Otaczaliśmy się tym zawodowo przez zbyt długi czas. W rozmowie z Wami nie użyjemy skomplikowanych sformułowań, nie powiemy Wam, że mikrocement jest lekiem na całe zło.

Ale powiemy i pokażemy jak wygląda po kilku latach użytkowania w normalnym domu – z dziećmi, zwierzakami i mnóstwem gości. Pamiętamy jak zaczęła się nasza droga i jak ważne było dla nas to, żeby móc dotknąć mikrocementu na większej powierzchni niż próbka 50x50cm.

Nasze rozmowy i wyceny kosztują tylko odrobinę czasu i chęci!

Oczywiście z przyjemnością zrealizujemy również powierzchnie dekoracyjne w Waszej firmie czy budynku użyteczności publicznej (rzućcie okiem w Galerii ;))

Zapraszamy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.