Schody z mikrocementu – co z cokołami? odc. 1

Realizacje

Decyzja podjęta – robimy schody z mikrocementu. Znaleźliśmy nawet profesjonalnego Wykonawcę mikrocementu, który pokazuje nam swoje realizacji i daje możliwości wyboru. Czy mikrocement na schodach ma być położony „na gładko”, czy jednak „z przepaleniami”. Z cokołami czy bez? A jeżeli z cokołami – to jakimi? Czy policzek schodów ma być wykonany w mikrocemencie czy nie?
Z uwagi na różnice konstrukcyjne schodów betonowych oraz wpasowania ich we wnętrzu, a także z uwagi na preferencję Klientów mamy kilka opcji do wyboru:
– policzek z mikrocementu;
– cały bok schodów z mikrocementu;
– cokół łamany z mikrocementu;
– cokół skośny z mikrocementu;
– cokół lakierowany;
– brak cokołu.
Każdą realizację schodów z mikrocementu cechuje indywidualny efekt, a wybór należy do Klienta. Kluczowe jest, by na etapie rozmów z Wykonawcą ustalić wszystkie szczegóły zanim rozpoczęte zostaną prace. Schody z mikrocementu mogą zachwycać, wpiszą się w każde wnętrze pod warunkiem, że dobrana technologia i sposób wykończenia będzie zgodny z oczekiwaniem Klienta i wykonane przez doświadczoną ekipę.

Zobaczcie nasze realizacje – www.betoncement.pl/realizacje
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej dotyczących cookies oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.